O płycie

 

„Fala Dobra” to świąteczny projekt muzyczny istniejący już od 2011 roku. Powstaje co roku we współpracy Fundacji Pozytywne Inicjatywy z innymi organizacjami działającymi charytatywnie, ale przede wszystkim uczniów ze szkół ze szkół z Pucka i Gdańska. Ideą corocznego nagrywania płyty jest niesienie pomocy przez dzieci innym dzieciom. 
 
Na płycie znajdują się kolędy i pastorałki w wykonaniu uczniów z Zespołu Szkół Macieja Płażyńskiego w Pucku. Po za kolędami można tam też znaleźć napisaną przez dzieci bajkę – słuchowisko (co roku inną). Współpracujemy z polskimi aktorami, którzy wcielają się w postacie bajki tworząc niezwykły klimat opowiadanej historii. Podczas wspólnego, corocznego tworzenia „Fali Dobra”, ludzie różnych środowisk jednoczą się dla ściśle określonego ważnego celu: dochód z płyty przeznaczony jest na dzieci, które straciły rodziców w puckim hospicjum. 
 
W stworzeniu poprzednich czterech edycji płyty udział wzięli m.in. Pan Prezydent Bronisław Komorowski wraz z Małżonką, Marszałek Sejmu Ewa Kopacz, Wiceprezes Rady Ministrów Elżbieta Bieńkowska, Wojciech Malajkat, Danuta Stenka, Edyta Olszówka, Jolanta Pieńkowska, Szymon Hołownia, Kamil Durczok, CeZik (Cezary Nowak), Jerzy Kryszak, Karolina Kasprzak, Agnieszka Kunikowska, Andrzej Pieczyński, Wiktor Zborowski oraz Anna Dymna. 
 
W tym roku ponownie powstaną niezwykłe nagrania, które sprawią, że Święta Bożego Narodzenia będą jeszcze bardziej radosne, pełne ciepła i miłości. Zapraszamy do wspierania naszej inicjatywy!
 
 
Fundacja Pozytywne Inicjatywy, Puckie Hospicjum pw. Św Ojca Pio oraz wszyscy uczniowie
 
 

 Edycja 2014:


Na płycie śpiewają dzieci
i młodzież z Zespołu Szkół
im. Macieja Płażyńskiego
w Pucku oraz z Pozytywnej
Szkoły Podstawowej
w Gdańsku

Letnik.pl - noclegi, kwatery