Aktualności

 

Wtorek 03 grudzień 2013

Jak powstaje "Fala Dobra", czyli od koncepcji do realizacji

 

Mastering „Fali Dobra” zakończony - płyta w produkcji. Jak powstaje płyta od samego początku do momentu jej tłoczenia? - Najlepiej dowiedzieć się u źródła. Kierownikiem artystycznym „Fali” w tym roku był ponownie Robert Kanaan, który uchyli rąbka tajemnicy.

 

 

Piątek 29 listopad 2013

W kresce jest siła!

 

Okładkę tegorocznej "Fali Dobra" zaprojektowała Agata Smok - niezależna projektantka z Belgii. Pani Agata pochodzi ze Śląska. Ukończyła Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu. Po wyjeździe z Polski mieszkała we Francji i Holandii, by osiąść w Królestwie Belgii.

 

 

Środa 27 listopad 2013

Bubliczki w kaszubskiej pastorałce

 

Jedną z niespodzianek "Fali Dobra" będzie pastorałka "Glębin" w języku kaszubskim nagrana przez uczniów z Zespołu Szkół im. Macieja Płażyńskiego i zespół Bubliczki.

 

 

Piątek 22 listopad 2013

Na "Fali Dobra" usłyszymy przyszłą Panią Premier!

 

Minister Elżbieta Bieńkowska użyczy swojego głosu postaci z bajki, która znajdzie się na płycie "Fala Dobra". Wczoraj w Warszawie odbyło się nagranie kwestii przyszłej Pani Premier.

 

 

Czwartek 21 listopad 2013

Obejrzyj "Falę Dobra" w krótkiej relacji filmowej

 

Jak powstaje "Fala Dobra" i dokąd dotrze jej magiczna moc - o tym opowiada materiał filmowy. Zachęcamy do jego obejrzenia.

 

 

Czwartek 21 listopad 2013

Kwartet La Scala na "Fali Dobra"

 

W tym roku w aranżacjach kolęd z "Fali Dobra" usłyszymy instrumenty smyczkowe w najdoskonalszym wydaniu. Partie tych instrumentów nagrał Kwartet La Scala.

 

 Edycja 2014:


Na płycie śpiewają dzieci
i młodzież z Zespołu Szkół
im. Macieja Płażyńskiego
w Pucku oraz z Pozytywnej
Szkoły Podstawowej
w Gdańsku

Letnik.pl - noclegi, kwatery