Aktualności

 

Poniedziałek 16 listopad 2015

Nagrania do teledysku Fala Dobra

 

Połowa listopada to dla naszych szkół zawsze bardzo pracowity czas, bo Fala Dobra dociera do punktu kulminacyjnego czyli do przygotowania teledysku. Zapraszamy Was do obejrzenia fotorelacji z minionego piątku.

 

 

Środa 04 listopad 2015

Trwają nagrania płyty Fala Dobra 2015

 

W studiu Teatru Kamienica w Warszawie realizowaliśmy kolejny etap przygotowań do Fali Dobra 2015. Edyta Olszówka - aktorka i reżyserka- od początku istnienia naszych szkół zaangażowana w projekt - jak co roku pokazała wielkie serce i wielką klasę, W tym miejscu chcielibyśmy przypomnieć, że jest także Matką chrzestną naszego szkolnego jachtu. Kolejnymi gośćmi na tegorocznej płycie są Paweł Eizenberg, finalista III edycji programu Mam Talent oraz dobrze znana wszystkim Magda Steczkowska, która tego samego dnia realizowała nagrania w studiu w Krakowie. Zapraszamy do śledzenia kolejnych etapów, powstawania płyty.

 

 

Niedziela 01 listopad 2015

Kolejna edycja Fali Dobra w przygotowaniu!

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszej studyjnej pracy nad Falą Dobra. Jest już "kawał dobrej roboty" za nami.... Na początku grudnia płyta będzie w sprzedaży.

 

 

Piątek 12 grudzień 2014

Teatr Szekspirowski faluje z Falą Dobra - teledysk

 

Zobaczcie, jak Teatr Szekspirowski faluje z Falą Dobra. Przekonajcie się, jaka gorąca atmosfera panowała podczas nagrań naszego krążka z kolędami i bajką świąteczną.

 

 

Poniedziałek 08 grudzień 2014

Fala Dobra od kuchni

 

Kierownikiem artystycznym „Fali Dobra” jest kompozytor, muzyk, producent i nauczyciel Robert Kanaan. W realizacji świątecznej płyty ma już spore doświadczenie. To trzeci krążek z kolędami, który wyszedł spod jego ręki. Jak przebiegała praca nad płytą tym razem?

 

 

Sobota 06 grudzień 2014

Jak kupić Falę Dobra?

 

Charytatywna płyta Fala Dobra już dostępna w sprzedaży!

 

 Edycja 2014:


Na płycie śpiewają dzieci
i młodzież z Zespołu Szkół
im. Macieja Płażyńskiego
w Pucku oraz z Pozytywnej
Szkoły Podstawowej
w Gdańsku

Letnik.pl - noclegi, kwatery